نصب ورق کامپوزیت به روش Hang

نصب ورق کامپوزیت به روش Hang

1396/11/21

در این روش، پس از اجرای کمربندهای آهنی و براکت های فلزی، ناودانی های ریلی با توجه به دیتایل اجرایی به براکت های فلزی متصل می گردند. سپس لبه های برگشتی ورق پانچ خورده و با استفاده از بولت های موجود در زیرسازی آلومینیومی نصب می گردد. در این سیستم امکان رگلاژ زیرسازی آلومینیومی وجود دارد .

مشاهده

سیستم کرتین وال نیم لامل

سیستم کرتین وال نیم لامل

1396/11/20

سیستم نمای ترمال بریک (پروفیل های نیم لامل) در سایه پروفیلهایی با عمقهای متفاوت قابلیت اجرا در دهانه های عریض را دارا میباشد. در ضمن امکان ایجاد خطوط یکسان افقی و عمودی در نما و با استفاده از درپوش های صاف، بادامی و زاویه دار به نما ظاهری چشمگیر می بخشد.

مشاهده

سیستم فریم لس کاست دار

سیستم فریم لس کاست دار

1396/11/20

سیستم فریم لس با منظر کاملا شیشه ای با استفاده از پروفیل هایی با عمق های متفاوت قابل اجرا، متناسب با ارتفاع بنا بوده و با مونتاژ سریع و آسان در سایه قاب آلومینیومی بسیار سبک متصل به شیشه ضمن حفظ تمامی خصوصیات سیستم (هدایت آب از طریق کانال های میکروکاندنس به پروفیل های عمودی ) سیستمی بسیار مقاوم به لحاظ آب بندی و هوابندی و مقرون به صرفه می باشد.

مشاهده

نمای کرتین وال یونیتایز

نمای کرتین وال یونیتایز

1396/11/20

نمای کرتین وال (curtain wall) یونیتایز نوعی از انواع جدید و مدرن نماهای ساختمانی است که معمولاً از دیواره‌هایی آلومینیومی، شیشه‌ای به همراه پنل‌های فلزی یا سنگی ساخته می‌شود. نمای کرتین وال به سازه‌ی ساختمان متصل می‌شود و بار زمین یا بام ساختمان بر آن وارد نمی‌شود. باری که بر اثر باد و گرانش زمین بر کرتین وال وارد می‌شود، به وسیله‌ی ساختار کرتین وال به سازه‌ی ساختمان منتقل می‌شود. استفاده از دیوارهای آلومینیومی از دهه ۱۹۳۰ میلادی آغاز شد و بعد از جنگ جهانی دوم، به خاطر موجود شدن آلومینیوم در بازار، به شدت گسترش یافت. کرتین وال‌ها دارای ویژگی‌ها و آپشن‌های مختلفی هستند که بسته به اهداف سازنده و درخواست مشتری می‌تواند در آن تعبیه شود.

مشاهده

نماهای کرتین وال U-Channel

نماهای کرتین وال U-Channel

1396/11/20

یکی دیگر از زیباترین و مطمئن ترین نماهای ساختمانی برای ساختمان های کم طبقه که از ترکیب پروفیل های لامل (عمودی) و ترنزوم (افقی) و شیشه های دو جداره یا سه جداره تشکیل می گردد نمای شیشه ای | کرتین وال فریم لس U-Channel می باشد.از مهمترین خصوصیات این نوع از نمای شیشه ای | کرتین وال نصب مدول های شیشه ای بدون نیاز به فریم خاص از قسمت بیرون سازه می باشد که حاصل کار ایجاد یک نمای بدون فریم می باشد.

مشاهده

نماهای کرتین وال

نماهای کرتین وال

1396/11/18

نمای کرتین وال شیشه ای یکی از پرکاربردترین انواع نماهای شیشه ای می باشد. نمای کرتین وال در برگردان پارسی معنای “دیوار پرده ای” را به خود می گیرد ، اگر بخواهیم از منظر لغت شناسی به آن نگاه کنیم متوجه می شویم که از دو جزء “دیوار” (که به منظور نوعی پوشش و جداکننده به کار برده شده) و “پرده” (که هم بر سبکی وزن دلالت دارد و هم شفافیت) ، تشکیل شده است.

مشاهده

درباره ما alcobond

درباره ما alcobond

1396/6/11

مشاهده

ورق کامپوزیت آلومینیوم

ورق کامپوزیت آلومینیوم

1395/4/28

ورقهای کامپوزيت پانل آلومينيوم(مرکب) متشکل از سه لایه شامل دو لایه ورق از جنس آلومینیوم به ضخامت 3 تا 5/0 میلیمتر و یک لایه از مواد پلی اتیلنی به ضخامت 3 الی 5 میلیمتر می باشد لایه خارجی دارای یک پوشش آستر اپوکسی رزین و یک لایه PVDF جهت تثبیت رنگ می‌باشد. روی سطح ورق کامپوزیت با یک لایه فیلم محافظت می‌شود.

مشاهده

شیشه و انواع آن

شیشه و انواع آن

1395/4/2

شیشه از نظر ساختمان مولکولی در حالت جامد آرایش مولکولی نامنظم دارد. در درجه حرارت‌های بالا ، شیشه مثل هر مایع دیگری رفتار می‌کند. اما با کاهش دما ، گرانروی آن بطور غیر عادی افزایش می‌یابد و باعث می‌شود مولکول‌ها نتوانند در آرایشی که لازمه کریستال شدن است.

مشاهده

ترموچوب و فرآیند ترمو

ترموچوب و فرآیند ترمو

1395/3/29

چوب یكی از اولین موادی است كه بطور طبیعی و فراوان در دسترس بشر قرار داشته است. از این رو تاریخ استفاده از آن به زمانهای خیلی دور می رسد . با آنكه انسان اولیه پناهگاه زندگی خود را از غارنشینی آغاز كرد ولی از چوب پیش از سایر مواد استفاده نمود.

مشاهده

ورق های HPL

ورق های HPL

1395/3/25

محصولی است که از ترکیب لایه های کرافت و رزین های فنولیک بوجود می آید. این ترکیب پس از قرار گرفتن در دمای بالای c180 و فشار bar80 تبدیل به صفحاتی محکم با مشخصات فنی ویژه ای میگردد. سطوح نهایی این صفحات توسط لایه های رنگین و پوشش ضد خش پوشانده میشود.

مشاهده

مزایای آنودایز

مزایای آنودایز

1394/10/1

به مجموعه عملیاتی که با تشکیل یک لایه نازک اکسیدی بر روی قطعات آلومینیومی باعث افزایش سختی، مقاومت در برابر خوردگی، ایجاد نمای تزئینی و تغییر برخی از خصوصیات فیزیکی آنها می گردد آنودایزینگ اطلاق می شود.

مشاهده

درب و پنجره ترمال بریک
کاتالوگ
پل های ارتباطی

ایران - تهران - قیطریه - چیذر - میدان ندا - خیابان هاشمی علیا - جنب بانک شهر - پلاک 31 - طبقه 4 - واحد 12

تلفن :

02122683487 02122683049 02122683301 02122390670

فکس :

02122399970

:وب سایت www.Mehrsunnovin.com