ترمال بریک  Lift & Slide پنجره آلومینیومی

ترمال بریک Lift & Slide پنجره آلومینیومی

1398/3/21

مشاهده

پنجره آلومینیومی کشویی ترمال بریک

پنجره آلومینیومی کشویی ترمال بریک

1398/3/21

مشاهده

پنجره آلومینیومی خم ترمال بریک

پنجره آلومینیومی خم ترمال بریک

1398/2/4

,در و پنجره دو جداره ترمال بریک از آخرین دستاوردهای صنعت آلومینیوم‌ سازی دنیا می‌باشد که در آن تعبیه یک عایق EPDM باعث شده است تا ارتباط پروفیل آلومینیومی از سطح بیرونی با درونی قطع گردد. روش مذکور این امکان را به ما می‌دهد که رنگ داخل محل استفاده با رنگ پروفیل سطح بیرونی متفاوت باشد. قابلیت دیگر این محصول عایق بندی صد در صدی فضای درونی ساختمان است. نکته قابل توجه این است که ترمال بریک در عین زیبایی و ظرافت تمامی قابلیت‌های پنجره‌های یو پی وی سی را نیز دارا می‌باشد.

مشاهده

پنجره Upvc

پنجره Upvc

1398/2/4

,ساخت پنجره UPVC در سال 1960 در اروپا آغاز شد و امروزه در کشورهای اروپایی بیش از 70% سهم بازار درب و پنجره متعلق به Upvc است. سهولت ایجاد تنوع در طرح و رنگ استقامت فیزیکی و پایداری در برابر شرایط جوی متفاوت. تنوع در یراق الات با کیفت بالا و امنیت در مقابل سرقت و همچنین قابلیت بازیافت پی وی سی بکار رفته در ساخت درب و پنجره موجب تحولات عمده ای در این صنعت شد .

مشاهده

سیستم نیم لامل با قابلیت اجرای بازشو به داخل

سیستم نیم لامل با قابلیت اجرای بازشو به داخل

1396/11/20

,سیستم نمای ترمال بریک (پروفیل های نیم لامل) در سایه پروفیلهایی با عمقهای متفاوت قابلیت اجرای انواع بازشو به داخل را دارا می باشد.

مشاهده

نمای فریم لس کاست دار

نمای فریم لس کاست دار

1396/11/20

,سیستم فریم لس با منظر کاملا شیشه ای با استفاده از پروفیل هایی با عمق های متفاوت قابل اجرا، متناسب با ارتفاع بنا بوده و با مونتاژ سریع و آسان در سایه قاب آلومینیومی بسیار سبک متصل به شیشه ضمن حفظ تمامی خصوصیات سیستم (هدایت آب از طریق کانال های میکروکاندنس به پروفیل های عمودی ) سیستمی بسیار مقاوم به لحاظ آب بندی و هوابندی و مقرون به صرفه می باشد.

مشاهده

نمای کرتین وال یونیتایز

نمای کرتین وال یونیتایز

1396/11/20

,نمای کرتین وال (curtain wall) یونیتایز نوعی از انواع جدید و مدرن نماهای ساختمانی است که معمولاً از دیواره‌هایی آلومینیومی، شیشه‌ای به همراه پنل‌های فلزی یا سنگی ساخته می‌شود. نمای کرتین وال به سازه‌ی ساختمان متصل می‌شود و بار زمین یا بام ساختمان بر آن وارد نمی‌شود. باری که بر اثر باد و گرانش زمین بر کرتین وال وارد می‌شود، به وسیله‌ی ساختار کرتین وال به سازه‌ی ساختمان منتقل می‌شود. استفاده از دیوارهای آلومینیومی از دهه ۱۹۳۰ میلادی آغاز شد و بعد از جنگ جهانی دوم، به خاطر موجود شدن آلومینیوم در بازار، به شدت گسترش یافت. کرتین وال‌ها دارای ویژگی‌ها و آپشن‌های مختلفی هستند که بسته به اهداف سازنده و درخواست مشتری می‌تواند در آن تعبیه شود. کرتین وال بر پایه روش ساخت و نصب به دو دسته‌ی اصلی تقسیم می‌شوند: کرتین وال‌های جداشونده که به صورت مرحله به مرحله نصب می شوند (استیک) و کرتین وال‌های واحد که به همراه مدول شیشه و یا سایر متریال های نما به صورت یونیت واحد یکجا نصب می شوند (کرتین وال یونیتایز( کرتین وال‌های جدا شونده به صورت قطعه‌های جداگانه تولید می‌شوند و در محل ساختمان، به یکدیگر متصل می‌شوند و نمای آن را تشکیل می‌دهند. برعکس آن، کرتین وال‌های واحد، به صورت کاملاً سر هم در کارخانه تولید شده و به سر ساختمان آورده و بر روی آن بر پا می‌شود. سرعت بسیار بالای اجرای نمای کرتین وال یونیتایز محبوبیت زیادی برای این سیستم اجرایی در میان کارفرمایان و طراحان ایجاد نموده است . در سیستم نمای کرتین وال یونیتایز پیش بینی ها برای نقاط بحرانی نما از قبل صورت می کیرد و راه حل های آن به صورت متریال و مدول های از پیش ساخته شده در کارخانه سازنده در اختیار پروژه قرار می گیرد همه موارد مربوط به آب بندی ، هوابندی ، منظرهای داخلی نما و موارد دیگر همه و همه ار پیش به صورت جزییات دقیق وکامل طراحی و ساخته می گردد. که همین موضوع کمترین دغدغه را برای کارفرمایاین در زمان نصب سیستم نمای یونیتایز به دست می دهد

مشاهده

نمای کرتین وال Face Cap

نمای کرتین وال Face Cap

1396/11/19

,در سیستم نمای کرتن وال – لامل درپوش دار ، شیشه مستقیما بر روی استراکچر لامل قرار می گیرد و درپوش های نگهدارنده از بیرون شیشه را روی لامل فیکس می کند . لاستیک های EPDM استفاده شده در این سیستم شیشه ها را در محل های اتصال کاملا هوابندی و آب بندی می نماید. امکان نصب درپوش های متنوعی با عرض 5 سانتی متر و با طول و فرم های متنوع بر روی دماغه های لامل وجود دارد.

مشاهده

کرتین وال

کرتین وال

1396/11/3

,نمای کرتین وال شیشه ای یکی از پرکاربردترین انواع نماهای شیشه ای می باشد. نمای کرتین وال در برگردان پارسی معنای “دیوار پرده ای” را به خود می گیرد ، اگر بخواهیم از منظر لغت شناسی به آن نگاه کنیم متوجه می شویم که از دو جزء “دیوار” (که به منظور نوعی پوشش و جداکننده به کار برده شده) و “پرده” (که هم بر سبکی وزن دلالت دارد و هم شفافیت) ، تشکیل شده است. در واقع نمای کرتین وال شیشه ای سیستم پوشش دهنده بیرونی ساختمان است ، پوششی غیر ساختاری که خودش به صورت جداگانه یک “سازه” محسوب می شود ، به این معنا که هیچ بار مرده ای از ساختمان را به دوش نمی کشد و تنها نیرویی که بر آن وارد می شود وزن خودش و نیروی بادی است که با احتساب موقعیت اقلیمی و ارتفاع ساختمان بر آن وارد خواهد شد. معماران و طراحان متخصص با دانش طراحی تکنولوژی نمای کرتین وال شیشه ای ، یکی از زیبا ترین نما های مدرن را با کاربرد آلومینیوم و شیشه ارائه می دهند ، در واقع آنها آینده را طراحی می کنند. از مزایای نمای کرتین وال شیشه ای : 1. کاهش مصرف انرژی ( به دلیل عایق بندی حرفه ای این سازه توسط Thermal Break) 2. سبکی ساختاری و کاهش وزن مرده ساختمان 3. نهایت استفاده از شفافیت نور روز 4. سرعت بالای اجرا (بهره مندی از Unitized system) 5. امکان ترکیب آسان با سایر پوشش های نما 6. امکان نصب Opening یا مدل های بازشو 7. کاهش هزینه نگه داری و مراقبت 8. توانایی مقاومت در برابر لرزش های حاصل از باد های شدید و یا زمین لرزه 9. جلوگیری از دستبرد و سرقت 10. مقاومت در برابر حرارت بالا و حتی آتش 11. دارای استاندارد های Passive House 12. امکان اجرای Glass Roof تا شیب 2درجه 13. امکان استفاده از شیشه های یک ، دو یا چند جداره 14. امکان استفاده از طیف عظیم طرح ها و رنگ های شیشه

مشاهده

سرامیک خشک نما

سرامیک خشک نما

1395/4/28

,سرامیک خشک پرسلانی به عنوان بخش CLADDING (پوشش) نمای سرامیک خشک پرسلانی می باشد که مهمترین بخش این نوع نما می باشد و می بایستی استحکام کافی در مدول منفرد و کمترین جذب آب ممکن را داشته باشد.

مشاهده

ورق HPL

ورق HPL

1395/4/28

,ترکیبی است که مغز آن از تلفیق کاغذ کرافت و رزین تشکیل شده و روکش آن از کاغذهای تزئینی با طرح چوب می باشد.

مشاهده

پنجره آلومینیومی لولایی ترمال بریک

پنجره آلومینیومی لولایی ترمال بریک

1395/3/22

,سیستم پنجره های لولایی با طراحی منحصر به فرد خود به سازه زیبایی چشمگیری افزوده و با ضریب انتقال حرارت پایین اتلاف انرژی را تا `کاهش می دهد. پروفیلهای طراحی شده در این سیستم ضمن امکان انتخاب تیپ پروفیلهای بازشوها به صورت همسان (هم سطح) و مدلهای D, R سهولت در مونتاژ را نیز در بر دارد

مشاهده

ورق کامپوزیت آلومینیوم

ورق کامپوزیت آلومینیوم

1395/3/22

,ورق کامپوزیت آلومینیوم یکی از متریال های مورد استفاده در نمای ساختمان می باشد . از ویژگی های ورق کامپوزیت می توان به وزن کم ثبات رنگ دوام بالا قابلیت انعطاف پذیری بالا نصب سریع و آسان عایق صوت و حرارت اشاره کرد.

مشاهده

ترموچوب

ترموچوب

1394/12/2

,استفاده از چوب در نمای ساختمان با استفاده از تکنولوژی ترمو امکان پذیر شده است . فرآیند ترمو کردن چوب شیوه های مختلفی دارد که در آن از آب ، روغن و غیره استفاده می شود . در تمامی این روش ها، سه مرحله وجود دارد : 1- خشک کردن 2- گرما دهی 3- خنک سازی گونه های مورد مصرف ترمو : چوب کاج ، صنوبر ، زبان گنجشک ، توس و .... محافظت طولانی در مقابل شرایط جوی و نور خورشید با پوششی از رنگ یا روغن امکان پذیر می گردد .

مشاهده

پروفیل دکونیک

پروفیل دکونیک

1394/8/23

,شرکت دکونیک یکی از بزرگترین تولید کنندگان پروفیل های uPVC و آلومینیوم در جهان می باشد. پروفیل های سری 70 و 80 این شرکت علاوه بر مقاومت بسیار بالا و زیبایی مقطع پروفیل، با توجه به سری پروفیل از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

مشاهده

شیشه خم سکوریت

شیشه خم سکوریت

1394/8/23

,شیشه بر اساس سایز مورد نظر بریده شده و لبه ها پرداخت می شود سپس شیشه کمی پایین تر از نقطه نرم شدن حرارت داده می شود و تحت شعاع خاصی توسط بالا رفتن غلتک خم می شود و سریعا خنک می شود بدین ترتیب شیشه خم با همان خصوصیات مکانیکی شیشه نشکن ایمن تولید می شود.

مشاهده

شیشه عایق گرمایی سانرژی

شیشه عایق گرمایی سانرژی

1394/8/23

,Sunergy بهترین شیشه با عملکرد بالا و با پوشش سخت در جهان میباشد که با خاصیت ویژه خود در تمام فصول سال با عث صرفه جویی در مصرف انرژی میگردد. با استفاده از شیشه های سانرژی زمستانی گرم و تابستانی خنک در انتظار شماست.

مشاهده

پروفیل وکا

پروفیل وکا

1394/8/23

,شرکت پروفیل وکا آلمان در سال 1937 فعالیت خود را آغاز نموده و یکی از بزرگترین کارخانجات تولید UPVC در جهان می باشد. سری 60 و 70 این پروفیل با توجه به کیفیت بسیار بالای آن محبوبیت بسیاری دارد.

مشاهده

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

1394/8/23

,در مقایسه با شیشه خام با ضخامت یکسان، شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت قابل ملاحظه ای از خود نشان می دهد. بطوریکه مقاومت دربرابر ضربه و استحکام خمشی این شیشه ها بیش از 5 برابر استحکام شیشه های خام (ساده) می باشد.

مشاهده

درب و پنجره ترمال بریک
کاتالوگ
پل های ارتباطی

ایران - تهران - قیطریه - چیذر - میدان ندا - خیابان هاشمی علیا - جنب بانک شهر - پلاک 31 - طبقه 4 - واحد 12

تلفن :

02122683487 02122683049 02122683301 02122390670

فکس :

02122399970

:وب سایت www.Mehrsunnovin.com